Dražby nemovitostí v exekuci

Hledáte investici do domu, vily, bytu, pozemku anebo jiné nemovitosti? Využijte možnosti koupit exekuované nemovitosti v dražbě.

  • Dražby bytů
  • Dražby domů
  • Dražby pozemků

Dražby nemovitostí v exekuci online naleznete v katalogu exekutorů na portálu Exekuce Dražby Nemovitostí!

 

Dražba nemovitosti je veřejná, pro konkrétní splnění podmínek čtěte Dražební vyhlášku na vývěsní desce konkrétního exekutora, který pořádá dražbu nemovitosti.

 

Exekuce registr nemovitostí

 

Získejte při dražbě maximum - čtěte naše tipy jak dražit nemovitosti.

JUDr. Karel Urban - soudní exekutor

www: http://www.exekutorurban.cz
E-mail: urad@exekutorurban.cz
Telefón:+420 545 215 006
Fax:
Adresa: Minská 183/54
Brno-Žabovřesky
616 00

Provádíme exekuci ukládající zaplacení peněžité částky, realizuje dražby a aukce movitých věcí, nemovitostí, sepisuje exekutorské zápisy se svolením k exekuci a o osvědčení děje a stavu věci. Dále poskytuje právní pomoc v souvislosti s exekucí.

znalec
09.10.2012 18:31:20 | Renata
Dobrý den, jsem znalec na drahé kovy a kameny, a našla jsem vás při hledání řešení mého problému- náhodně na netu.
Moc prosím, jestli nevíte, jak je to s vyvolávací cenou na aukci, kterou provádí soudní exekutor, tvrdí mi, že vyvolávací cena je 1/3 obvyklé ceny a já si myslím, že jsou to 2/3.
Že prý je to dle zákona. Dosud jsem žila v domnění, že je na pořádajícím aukce, jakou "vyvolávačku" dá, ale že obvyklé je 2/3 a když se neprodá, při příští se snižuje .
Je-li totiž obvyklá cena šperku např. 1g přívěšku nošeného zlatého cca 800,-Kč, byla by 1/3 vyvolávačka pod cenou nesporné ceny zlata do výkupu, která je současně cca 600,-Kč(mluvím o ryzosti 585/1000, t.j. 14 karátů). 2/3 by byly sice o něco méně než výkup-533,-Kč, ale to už je logičtější. Asi se to s nemovitostmi nedá srovnávat, jestli mi neumíte odpovědět, moc se omlouvám.Otázka v podstatě zní: Je na to zákon-předpis-nebo je to na exekutorovi? Děkuji
Re: znalec
09.10.2012 18:32:05 | tym Internetove Domeny.cz
Hezky den,
diky za zpravu. V tomto ma exekutor pravdu... viz http://ekcr.cz/1/nejcastejsi-dotazy/235-drazby-soudnich-exekutoru?w=
U veci nemovitych se zacina drazit na 2/3 ceny a u veci movitych (coz sperk bez pochyby je) je nejnizsi podani 1/3 ceny odhadnute znalcem.
Az v pripade neuspesne drazby se cena snizuje.
S pozdravem,
tym Internetove Domeny.cz

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Snížení odměn exekutorům

Ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil rozhodl o snížení odměn (poplatků) exekutorům a advokátům od 1. března 2012. Exekutory vybírané částky se tak sníží o 30 – 70%.

Více ...

Je možné na koupi nemovitosti v exekuci využít hypotéku?

Mnoho lidí se ptá zda-li je možné na koupi nemovitosti v exekuci využít hypotéku? Krátká odpověď zní ANO. Má však svá ale. Důležité je totiž načasování. Nejdůležitější fakta o úvěrech na dražbu nemovitosti si shrneme v tomto článku.

Více ...

Jak nakupovat nemovitosti v exekuci v dražbě

obrazek V posledních letech stoupl počet zabavených nemovitostí a nucených dražeb v Čechách na několikanásobek dřívějšího počtu. V roce 2010 se uskutečnilo 785 nedobrovolných dražeb, přitom o rok dříve – v roce 2009 se konalo jen 150 nucených aukcí. Nabízí se tak příležitost pro trpělivé investory i zájemce o koupi nemovitosti za opravdu tržní cenu v aukci. Uvádí se, že finální částka se pohybuje v rozmezí od 70-80% ceny na realitním trhu. Přesto této možnosti využilo zatím jen několik málo procent kupujících. Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.